A+ A A-

Witryny okienne

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Oklejone witryny sklepowe są często jedyną reklamą sklepu, a zarazem najtańszą. Szklana powierzchnia daje wiele możliwości graficznych, nie wyłączając nawet reklam trójwymiarowych.

Na szybach okiennych mogą być stosowane folie samoprzylepne, folie "one way vision" oraz grafika przestrzenna. Taką reklamę można często zmieniać nie narażając się na wysokie koszty. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie folii "one way vision", która może być naklejona na całą szybę, nie ograniczając przy tym widoczności od wewnętrznej strony. Od zewnętrznej strony widoczna jest pełna i spójna grafika, gdyż stanowi ona wydruk solwentowy o dowolnej kolorystyce. Najczęstszym miejscem gdzie stosujemy folię OWV są pojazdy komunikacji miejskiej.

W witrynach okiennych może być również umieszczony wydruk na siatce, przymocowany na specjalnych listwach lub mocowaniach, zdystansowany od szyby okiennej. Wydruk taki w niewielkim stopniu przyciemnia szybę od wewnętrznej strony.

Wykonujemy również na witrynach sklepowych i innych oknach efekt "mrożonego szkła". Nowoczesny charakter witryny uzyskamy przyklejając specjalną folię od wewnętrznej strony szyby. Litery przeważnie są wycinane w folii, tworząc efekt negatywu. Takie rozwiązanie jest stosowane głównie przez banki, zakłady kosmetyczne, wszędzie tam gdzie w gustowny sposób chcemy ograniczyć widoczność od zewnętrznej strony. Tego typu folia ma również zastosowanie w pojazdach specjalistycznych.

Pro-Art Studio Reklamy

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni powszednie od poniedziałku do piątku 8.00-16.00.

Strona: www.reklama.malbork.pl


Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Pro-Art Studio Reklamy Marcin Klaczyński 2000-2017