A+ A A-

Druk wielkoformatowy

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Oferujemy Państwu bardzo wysokiej jakości druk wielkoformatowy (Druk HP Latex).

Druk wielkoformatowy jest szybkim sposobem na uzyskanie pełnokolorowej grafiki o nieograniczonych rozmiarach.

Wykonujemy m.in. :

  • wydruki zewnętrzne wykonywane technologią HP Latex,
  • banery
  • folie samoprzylepne
  • folie wylewane
  • siatki Mesh
  • folie one way vision
  • fototapety

Banery reklamowe są idealnym rozwiązaniem w przeprowadzaniu różnorodnych akcji promocyjnych i reklamy krótkookresowej.

Wygoda transparentu i trwałość przewyższająca tradycyjne tablice i plansze pozwala na uzyskanie doskonałego nośnika informacji wizualnej. Praktycznie bezproblemowy transport, prosty sposób montażu, nieograniczona wielkość ekspozycji - to główne zalety banerów. Banery możemy zamontować zarówno na ścianie jak i nawet na zwykłym płocie praktycznie bez wcześniejszego przygotowania podłoża. Różnorodne możliwości zastosowań, coraz częściej skłaniają Klientów do wyboru tej właśnie formy promocji i identyfikacji zewnętrznej. Wykonujemy banery do dowolnego wymiaru.

Przy banerach drukowanych jesteśmy w stanie praktycznie wykonać każdą grafikę na materiale (zdjęcia, cienie itp.). Produkujemy wszelkiego rodzaju banery, pełno kolorowe i wektorowe, banery siatkowe MESH, jak i banery pełne.

Siatka Mesh to winylowy materiał perforowany, przeznaczony tylko do zadruku jednostronnego. Jest trudna do rozdarcia, wodoodporna, odporna na promieniowanie UV i zmiany temperatur.

Najważniejszą zaletą materiału tego typu są żywe i intensywne kolory co daje możliwość tworzenia największych i najbardziej spektakularnych realizacji reklamy zewnętrznej. Wskazane jest aby ekspozycja reklam wykonanych na tym materiale odbywała się w miejscach w których zapewnić można tło, gdyż ze względu na konstrukcję materiału (niewielkie oczka) przenikające z tyłu światło może utrudnić ich oglądanie.

Ze względu na swoje właściwości stosowana jest najczęściej do wykonywania największych gabarytowo reklam, wieszanych na ścianach budynków mieszkalnych czy biurowców.

Pro-Art Studio Reklamy

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni powszednie od poniedziałku do piątku 8.00-16.00.

Strona: www.reklama.malbork.pl


Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Pro-Art Studio Reklamy Marcin Klaczyński 2000-2017